פרסום ביוטיוב

  1. ראשי
  2. פרסום ביוטיוב

פרסום יעיל

פרסום ביוטיוב - המנוע העוצמתי ביותר אחרי גוגל

אם פרסום יעיל צריך להתבצע היכן שכולם נמצאים, YouTube בהחלט ניצב ב-3 המקומות הראשונים.
יוטיוב מציע לגולשים מיליארדי סרטונים המקיפים כמעט כל נושא בעולם. הוא נחשב לאחד מחמשת האתרים הפופלארים בעולם, והינו האתר ה-3 הכי נצפה בישראל (TIM, יולי 2010).
כמנוע קידום לעסקים יוטיוב מציע לגולשים מודל ייחודי שמאפשר חשיפה גדולה במינימום תקציב, מודל שהפך את האתר לאטרקטיבי מאוד עבור המפרסמים.

רוצה להצמיח את העסק שלך עם יוטיוב?

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.

Promoted Videos

סרטונים מקודמים בתוצאות החיפוש של יוטיוב

מנוע החיפוש באתר יוטיוב הוא במקום השני בעולם מבחינת כמות החיפושים החודשית בו, כאשר במקום הראשון נמצא כמובן מנוע החיפוש Google. בכדי להתבלט בין אלפי הסרטונים שמופיעים בתוצאות החיפוש, ולחשוף את הסרטון שלכם בפני קהל רלוונטי וממוקד, מומלץ לפרסם על ביטויי החיפוש הרלוונטים.

מודעות InVideo

פרסומות בתוך סרטונים

בזמן צפייה בסרטון באתר יוטיוב, רמת הריכוז של הגולשים היא פי 1.5 מאשר צפייה רגילה בטלוויזיה, וכתוצאה מכך גם הפרסום אפקטיבי יותר.

פרסום באמצעות inVideo מאפשר לנו להגיע אל קהל היעד שלנו בזמן שהוא צופה בסרטונים באמצעות שכבת פלאש שמתפרסת על-פני 20% מהסרטון.

מאמרים בנושא פרסום ביוטיוב

קידום ממומן ביוטיוב לקידום העסק שלך

אסטרטגיית השיווק של עסקים בדיגיטל כוללת פעמים רבות קידום ממומן ביוטיוב. בין יתר פלטפורמות השיווק, שמצליחות להניב תשואות נאות ואפקט שיווקי יעיל ואיכותי, גם יוטיוב החלה לתפוס נתח משמעותי, וגורפת…
קרא עוד

ראו גם:

תפריט
נגישות

השאירו פרטים כדי להזניק את העסק שלכם