פרסום בלינקדאין

  1. ראשי
  2. פרסום בלינקדאין

פרסום בלינקדאין וניהול עמודים

נתחיל עם קצת סטטיסטיקה

1

LinkedIn היא הרשת החברתית-מקצועית המובילה בעולם, עם 332 מיליון משתמשים המפוזרים ב-200 מדינות ברחבי העולם, כולל נוכחות גדולה בישראל גם של פרסום בלינקדאין

2

אנשי מקצוע מכל תחום ומכל העולם מצטרפים ל-LinkedIn בקצב ממוצע של 2 חברים בשנייה. לכן אם ברצונכם להגיע לקהל מקצועי ואיכותי, זה המקום עבורכם!

3

הרשת החברתית-מקצועית בנויה מפרופילים מקצועיים-אישיים, בשילוב עם עמודים עסקיים המיועדים לחברות ולארגונים, וכך מאפשרת להם לאתר זה את זה

4

LinkedIn עוזרת למפרסמים ליצור מערכות יחסים ושיתופי פעולה עם הקהילה המקצועית הגדולה בעולם, ומהווה פלטפורמה בינלאומית חוצת גבולות. פרסום בלינקדאין בעקבות סיבות אלה ונוספות הוא נוח, כדאי ומשתלם.

5

מבדיקה שנערכה עולה כי הסיכוי שמשתמשים שעוקבים אחרי עמוד חברה ב-LinkedIn ירכשו ממנה שירותים ומוצרים, או יבצעו עמה עסקים, גדול ב-50%

הגיע הזמן להצמיח את העסק שלך

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.

ניהול העמוד

השירותים שלנו

מיקוד מבוסס מיקום

מספקים שירות ללקוחות באזורים מסוימים? הגיעו ללקוחותיכם לפי המיקום, או הקהילה הרלוונטית לכם, ותוכלו למקד את המודעות לאזורים אלו, בלבד.

מיקוד מבוסס דמוגרפיה

הקהל שלכם שייך לקבוצה דמוגרפית מסוימת? בחרו את הקהל בהתבסס על נתונים כגון מין, גיל, השכלה, מצב זוגיות ועוד מגוון נתונים דמוגרפיים.

מיקוד מבוסס עניין

נושא המודעה שלכם רלוונטי לבעלי תחום עניין ספציפי? מקדו את המודעות לקהל הרלוונטי לתחום, לפי תחומי העניין שלהם, תחביביהם ודפים שאהבו.

מיקוד מבוסס רשימות

יש לכם רשימות מיילים של לקוחות, או מאגר שרכשתם? כיום באפשרותכם להשתמש במערכת של פייסבוק ולמקד את המודעות לאנשים החברים ברשימה.

מיקוד מבוסס קבוצות

אנו משתמשים במערכת חיצונית מתקדמת המאפשרת לנו למקד את קמפיין המודעות שלכם, כך שיפנה לקבוצות ספציפיות שאנשים פותחים בפייסבוק.

מיקוד מבוסס קבוצות

אנו משתמשים במערכת חיצונית מתקדמת המאפשרת לנו למקד את קמפיין המודעות שלכם, כך שיפנה לקבוצות ספציפיות שאנשים פותחים בפייסבוק.

מאמרים בנושא ניהול עמודי לינקדאין

ראו גם:

תפריט
נגישות

השאירו פרטים כדי להזניק את העסק שלכם