סיפורי הצלחה

רועי ישראל

לאחר פעילות משותפת של מספר שנים, אני רוצה להביע את הסיפוק שלי מהעבודה עמכם. רמת השירות האדיב, היצירתיות, רמת העדכון, המחויבות והמקצועיות הם ערכים בהם אתם מצטיינים ללא כל פשרה.

אתכם אני יודע בבאחה שהקמפיינים שלנו נמצאים בידיים הכי טובות ומקצועיות-והתוצאות כמובן בהתאם.

תודה רבה

רועי ישראל, מנהל שיווק
מכללת פסגות

מיכל רוטשטיין לק

אנו סומכים על WEBSEM בעבודתם מולנו בכל הנוגע לקמפיינים מונחי תוצאות. בזכות המענה המהיר, הזמינות והשירותיות של צוות WEBSEM אנו מרגישים מטופלים היטב ובידיים טובות

מיכל רוטשטיין לק
זאפה איסתא MUSIC

רותם בר

תודה לאסף וחגאי מחברת WEBSEM שעזרו לנו מאוד בתהליך בניית האתר שך שיתאים לדרישות SEO שהוכיחו את עצמם. בנוסף ליוו אותנו בתהליך הרגיש של החלפת האתרים, אנחנו מרוצים ונמשיך לבתע את הקישום איתם.

רותם בר, מנהל מערכות מידע ומחשבו
Budget

נדב טסלר

ברצוני להודות לצוות WEBSEM וליהודה, מנהל הקמפיין שלנו בפרט, על השירות יוצא דופן ופעילות מוצלחת בפרסום בגוגל.

עבדנו מול חברות קידום, אך כאן התוצאות מיהרו להגיע ועלו על הציפיות שלנו. מודים לכם על השירות והמקצועיות בעבודה היומיומית.

נדב טסלר, מנהל מוצר
מנורה מבטחים

קרן סגל

מזה שנתיים אנו משתמשים בשירותים של חברת WEBSEM. בחרנו את החברה לאחר לבטים רבים ומחקר שוק מקיף. אני שמח לציין שאנו מרוצים מהבחירה שביצענו. החברה הוכיחה עצמה כחברה מקצועית מאוד, בעלת תודעת שירות גבוהה ועם יכולת להמציא פתרונות יצירתיים. אישית שמחתי לעבוד מול אסך ומורן שתמיד היו קשובים לבקשות שלנו. אני בהחלט ממליץ לעבוד איתם.

קרן סגל, נשיא
SELA GROUP

תמיר סובול

WEBSEM היא חברת הקידום אתרים השמרתת את רשת קראון פלזה מזה כשנתיים. רמת השרות, המקצועיות והאיכות הם מהגבוהים ביותר שנחשפתי אליהם בכלל ובתחום הקידום בפרט.

בשילוב עבודת WEBSEM היקף ההזמנות המקוונות שלה במאות אחוזים ביחס של שנה מול שנה, האתר של קראון פלזה ממוקם בראש תוצאות החיפוש. כיום אנו משלבים חברת WEBSEM בחלק מתהליכי החשיבה והאסטרטגיה שלנו בנוגע לשיווק מקוון, טכנולוגיה ואתרי אינטרנט

תמיר סובול, סמנכ"ל מערכות מידע ומחשוב
CROWNE PLAZA
Call Now Button
נגישות