בניית אתרים לעסקים

  1. ראשי
  2. בניית אתרים לעסקים

אתרים

בנייה ועיצוב אתרים מותאמים לקידום אורגני

לרוב העסקים בישראל ובעולם אין אתר אינטרנט.
מה התוצאה? עסק ללא אתר שולח את הגולשים ישר למתחרים.

אתרי אינטרנט הם שער הגישה הראשוני של לקוחות לעסקים ולחברות. הם מעניקים לגולשים מידע על העסק, על שירותיו, מוצריו והערכים המובילים אותו. אבל יותר מהכול תפקידם של אתרים עסקיים הוא לספק ללקוח את המידע שיניע אותו לבצע פעולה ספציפית.

תהליך בניית אתרים לעסקים לא מתחיל מהעסק, אלא מלקוחותיו. השאלה הראשונה של הלקוחות היא לא מי אתם, אלא מה אתם יכולים לעשות בשבילם? לכן עיצוב האתר ותכניו צריכים לדבר ישירות לצרכים ולרצונות של הלקוחות, ולספק להם את חוויית השימוש הטובה ביותר שניתן להציע.

ליווי ואפיון התאמה לקידום אתרים אורגני

אנו מקפידים ביצוע פרויקטים בליווי ואפיון מלא של התאמה לקידום אורגני כדי לשפר את הסיכויים של האתר לקבל מיקומים טובים בגוגל ולמנוע תיקונים יקרים של התאמה ל SEO לאחר הבניה. לבנות אתר ללא ליווי מומחה SEO, זה כמו לבנות מגדל ללא מפקח בניה.

הגיע הזמן להצמיח את העסק שלך

Fill out this field
Fill out this field
יש להזין אימייל תקין.

מה תקבלו בחבילה

תהליך בניית אתרים לעסקים איתנו

איפיון חווית משתמש והתאמה ל SEO

כיום, לא מספיק לדעת רק אילו אלמנטים צריכים להופיע על המסך, אלא גם כיצד בדיוק יופיעו. על האתר לספק חוויית שימוש איכותית, מה שדורש היכרות עמוקה עם קהל המטרה ותכנון מדוקדק וגם התאמה ל SEO.

עיצוב ובניית אתר

צוות הסטודיו המדהים שלנו מפתח אתרים, החל משלב הרעיון, דרך יצירת תרשימים סכמתיים של תהליכי האתר (Mockups), ולבסוף, עיצוב ותכנות. כל זאת, תוך שילוב הלקוח לכל אורך הדרך. בניית אתרים לעסקים עם וובסם כולל תהליך מעמיק ומתוכנן בקפידה.

בניית אתרים בוורדפרס

בניית אתרים בוורדפרס האתרים שלנו מבוססי וורדפרס – מערכת ניהול האתרים הטובה והפופולרית בשוק. וורדפרס מאופיינת בעלויות פיתוח, ניהול ותחזוקה זולות, באבטחה מוגברת ובתאימות לקידום אורגני

אתרים רספונסיביים

אנו מפתחים אתרים אשר מתאימים עצמם אוטומטית לכל מסך שממנו הם נצפים. לכן חוויית השימוש של הגולשים באתר שלכם תהיה מצוינת ותתאים לכל סוגי המכשירים שקיימים בשימוש כיום

מתכננים לבנות אתר לעסק?

בניית אתרים בוורדפרס מאפשרת לכם ליהנות מכל היתרונות:

  • אתר קוד פתוח הנמצא בבעלותכם המלאה, בלי אותיות קטנות שכובלות אתכם לספק שירות אחד.
  • אתר רספונסיבי ומותאם לנייד ולכל רזולוציה, בהתאם להנחיות העדכניות ביותר של גוגל.
  • יד חופשית בכל הנוגע לקוד, לתוכן, לעיצוב ועוד.

חשוב שתבינו מהו עיצוב רספונסיבי ומדוע אתרים כיום חייבים להיות רספונסיביים.

אם עד היום גוגל דירגה אתרים קודם לפי גרסת הדסקטופ, הרי שכיום ההעדפה ניתנת לגרסת המובייל. חוויית השימוש באתר המובייל חייבת להיות זהה לזו הקיימת בדסקטופ, אחרת גוגל עלול לדרג את האתר במיקומים נמוכים יותר.

מאמרים בנושא קידום אתרים

כך תהיו חברים של אלגוריתם האינסטגרם

בואו נדבר על האינסטה, אינסטוש או איך שלא תרצו לקרוא לפלטפורמה… כל מי שמנהל עמודי אינסטגרם, נתקל לא פעם בחוסר היגיון בכל הנוגע לירידת האינגייג'מנט (מעורבות) בפוסטים האחרונים שהעלה. הנאשם…
קרא עוד

ראו גם:

תפריט
נגישות

השאירו פרטים כדי להזניק את העסק שלכם