הערכים שלנו

  1. ראשי
  2. הערכים שלנו

יציבות

WEBSEM נוסדה ב-2005 והינה מהחברות הראשונות והוותיקות בישראל בתחום השיווק באינטרנט. אנו חברה יציבה, המתמקדת בשירות איכותי ומציגה אחוזי נטישה נמוכים ביותר של לקוחות וצוות עובדים יציב ונאמן.

מקצוענות

אנו מטפחים את כוח האדם שלנו, ומעניקים לעובדינו הדרכות מקיפות והשתלמויות מקצועיות. העובדים שלנו עוברים הכשרה וחניכה ארוכת-טווח, אשר מקנים להם ידע וניסיון ומאפשרים להם כניסה הדרגתית ואופטימלית לתפקידם.

שקיפות

אנו מספקים ללקוחותינו גישה מלאה לחשבון שלהם והם יכולים לצפות בנתוני Google Analytics ו- Google Adwords, לבחון את תוצאות פעילותינו ואת הביצועים של הקמפיינים או האתרים שלהם בכל עת. כמו כן, מאחר ואיננו עובדים על בסיס עמלות פרסום מול גורמי המדיה, אנו מתמקדים ביצירת החזר השקעה גבוה וניצול יעיל של תקציב הפרסום.

אתיקה

איננו פוגעים בפעילות עבר. לקוחות עבר שלנו ממשיכים ליהנות מפעילות קידום האתרים שעשינו עבורם. אנו מקפידים על יושרה מקצועית ופועלים על פי ההנחיות של Google. לעולם איננו נוקטים בפעולות אשר יסכנו את מיקומי האתר של הלקוחות שלנו רק כדי לייצר תוצאות מהירות אך הפכפכות.

חדשנות

אנו תמיד עם היד על הדופק ובמעקב יומיומי אחר השינויים החלים בעולם האינטרנט. המומחים שלנו מתאימים באופן מיידי את הפעילות שאנו מנהלים לשינויי אלגוריתמים ולעדכונים טכנולוגיים.

מצוינות בשירות

WEBSEM הינה זוכת פרס הצטיינות בתחרות המי"ל למצוינות בשירות וחווית לקוח 2014 בקטגוריית "שירות מצוין ככלי לבניית מערכת יחסים עם הלקוח לטווח ארוך"

אובייקטיביות

אנו לא עובדים לפי תחושות בטן או אינטואיציות. הפעילות באינטרנט מאפשרת לבצע בדיקה מדעית מבוססת נתונים לקמפיינים שאנו מעלים ואופטימיזציה שלהם. אנו עושים שימוש תדיר בכלי אבחון מתקדמים וחדשניים בדרך להשגת היעדים שהציבו לנו לקוחותינו.

תפריט
נגישות

השאירו פרטים כדי להזניק את העסק שלכם