ניהול מוניטין באינטרט

  1. ראשי
  2. ניהול מוניטין באינטרט

ניהול מוניטין

ניהול מוניטין ברשת ומיתוג אישי

תוצאות חיפוש בעייתיות עלולות להרוס שנים של מוניטין.

בימינו, המוניטין של אדם, חברה או ארגון הוא נכס אשר יכול לבנות או להרוס. טעויות שבעבר היו נשכחות עם הזמן, יכולות היום לשרוד ללא הגבלה בעולם הדיגיטלי. לעתים גם "טרור מוניטין" יזום עלול לשאת תוצאות הרסניות לקורבנותיו.

למניעת נזק כבד למוניטין ברשת האינטרנט או לתיקון נזק קיים, יש לדחוק תוצאות שליליות במנועי החיפוש, באמצעות אסטרטגיה אינטנסיבית של תוכן ויצירת קישורים ונכסים דיגיטליים מתעדכנים במקומות הנכונים.

לכן שירותי ניהול מוניטין באינטרנט, מיתוג אישי ושיקום מוניטין הם פעולות מורכבות, אשר דורשות מקצועיות רבה, הבנה מעמיקה של האופן בו מנועי החיפוש והרשתות החברתיות עובדים ואסטרטגיה משולבת לטווח ארוך.

על מנת להשיג את התוצאות המקוות

אנו בונים אסטרטגיה ייחודית לכל פרויקט של ניהול מוניטין

הפצה יזומה של תוכן חיובי לאתרים רלוונטיים ויעילים

הפקת מיניסייט אישי/עסקי ללקוח, בשפה הרלוונטית

קידום של תוכן חיובי קיים באתרי תוכן במנועי החיפוש

ייעוץ להתנהלות במדיה החברתית, ואף ניהול הנוכחות

כתיבת תוכן – הן לאתר הלקוח והן לאתרים חיצוניים

שיווק והפצה של תוכן בפלטפורמות הפצת תוכן שונות

יצירה וניהול של תוכן בערוצי תוכן כגון יוטיוב ודומיו

בנייה של פרופיל אישי וחיבורו ללינקדאין, במקרה הצורך

פעילות ממוקדת להסרת אזכורים שליליים ולהחלפתם

כולנו יודעים ש"טוב שם משמן טוב" – אז תן למומחים לעזור לך ליצור את הפרסונה הדיגיטלית הטובה ביותר עבורך.
צור קשר עוד היום וניתן לך הצעה משתלמת לניהול מוניטין באינטרנט.

שאלות ותשובות בנושא ניהול מוניטין

כמה זמן לוקח לדחוק תוצאות שליליות מהעמוד הראשון?

תלוי במקרה. כאשר מדובר בכמה תוצאות באתרים רגילים, או 1-2 תוצאות במקומונים, זה יכול לקחת בין כמה שבועות לכמה חודשים. כאשר מדובר ב 3-4 תוצאות של אתרי חדשות חזקים, התהליך יימשך בין 4-12 חודשים ולפעמים אפילו יותר. לא ניתן לדעת מראש בוודאות או לתת תשובה חד משמעית.

כמה עולה ניהול מוניטין?

בעוד שקידום אתרים אורגני הוא תהליך של קידום אתר אחד, פה מדובר בקידום כמה נכסים במקביל כאשר לחלקם אין גישה (למשל קידום של תוצאות חיוביות לעמודים באתרים אחרים) כך שהעבודה נחשבת להרבה יותר מורכבת. ישנן הוצאות על תוכן, תשלום בעבור קישורים חזקים, ובניית תשתית. מדובר בתקציב חודשי שכולל כמה אלפי שקלים בחודש לפרויקטים עם בעיה קלה עד בינונית. כאשר מדובר במקרים מאוד קשים, ובמיוחד כשמדובר בניהול מוניטין מחוץ לישראל, כל מקרה מקבל הצעת מחיר בפני עצמו בהתאם לחומרת הפגיעה במוניטין וכמות העבודה הנדרשת לביצוע.

האם כל אחד יכול לקבל שירות כזה?

לא. לכל חברה שמטפלת בעבודת שיווק דיגיטלי שכולל ניהול מוניטין יש את הגבולות והקווים האדומים שלה, כך שאם אדם נמצא אשם בפשע חמור, סביר להניח שלא מעט חברות יסרבו לתת לו את השירות.

מה יכול לעשות מי שאין לו תקציב לניהול מוניטין באינטרנט?

לרוב האנשים הפרטיים אשר שמם נפגע, אין את התקציב הדרוש ל"ניקוי שמם בגוגל מכיוון שמדובר בריטייר של אלפי שקלים בחודש לעבודה שיכולה להימשך כמה חודשים. מה הפתרון בעבורם? אם כל הצער שבדבר, החלפת שמם באופן מלא או חלקי. האופציה השניה היא לקחת קורס קידום אתרים עם דגש על ניהול מוניטין ולעשות זאת באופן עצמאי, אבל גם במקרה הזה יהיו הוצאות.

איך אדע שאני מקבל שירות טוב ויעיל?

יש לדאוג לקבל תכנית עבודה מסודרת ולדרוש לבדוק את התוכן שעושים בו שימוש לפני שהוא עולה לאוויר. כמו כן, חשוב לתאם ציפיות מול חברת קידום האתרים שעוסקת בנושא, לקבל דוחות מצב בנקודות זמן קבועות מראש ודוח עבודה מפורט על כל פעולה שנעשה לטובת קידום האתר בסוף כל חודש.

האם קיים מצב ובוא בלתי אפשרי לבצע ניהול מוניטין?

כן. אם מתוך 10 תוצאות בגוגל העמוד הראשון עמוסידב 8 תוצאות של אתרי החדשות הכי חזקים בארץ, סביר להניח שניתן יהיה למצער נזקים אך לא לנקות לגמרי את העמוד הראשון מתוצאות שליליות. ספק איכותי של ניהול מוניטין יאמר לכם זאת מראש ולפעמים אפילו יסרב לתת לכם שירות כדי לא לבזבז את כספכם. חלק יאמרו לכם מראש שהסיכוי קלוש וישאירו לכם את קבלת ההחלטה.

מאמרים בנושא קידום אתרים

ראו גם:

תפריט
נגישות

השאירו פרטים כדי להזניק את העסק שלכם