בניית אתרים רספונסיביים

כמות החיפושים בנייד עקפה את הדסקטופ כבר ב-2015.

כ-70% מהחיפושים בנייד מובילים לרכישה או פנייה לעסק.

כמעט 60% מהצרכנים לא ימליצו על עסק עם אתר בעייתי במובייל.

כ-40% מהצרכנים נטשו ועברו לאתר מתחרה בגלל אתר בעייתי במובייל.

כ-23% מקללים כשהם נכנסים לאתר מובייל שלא עובד.

הנייד נמצא אצל הצרכן 24 שעות ביממה – כדאי שגם העסק שלך יהיה שם.

הצמיחה האדירה בשימוש במכשירים ניידים בשנים האחרונות הביאה למצב בו עסקים קטנים כגדולים חייבים לספק פתרון אפקטיבי וחוויית שימוש טובה לכל אותם הגולשים שמגיעים לאתר ממכשירים ניידים.

מהו אתר סלולארי?

אתר סלולרי הוא אתר שדומה לאתר רגיל, וניתן לגשת אליו בעזרת הדפדפנים הסלולריים הזמינים כיום. אתרים ניידים ייעודיים מתאימים במיוחד למשתמשים שגולשים "על הדרך".

במצב אידאלי, הם מכילים רק את המידע המינימלי הנחוץ למשתמש כדי להגיע להחלטה, ממוקדים במיוחד ואינם כוללים דפים ותוכן מיותר, שעלול להסיח את תשומת לבו של הגולש, או לעכב אותו מביצוע הפעולה הדרושה.

בניית אתרים רספונסיביים - סלולריים
אתר סלולרי או רספונסיבי?

אתר סלולרי או רספונסיבי?

אתר סלולרי נבנה במיוחד לשימוש במכשירים ניידים, בעוד שאתר רספונסיבי הוא אתר המתוכנן להתאים את עצמו למכשיר בו הוא מוצג. כיוון שאתר סלולרי מותאם במיוחד למטרתו, הוא מהיר וקל יותר משמעותית מאתר רספונסיבי.

 

אם מטרת האתר שלכם היא לספק למשתמשים חוויה ניידת המעודדת ביצוע החלטות מהירות, קנייה ומכירה, ייתכן שתעדיפו אתר סלולרי, כיוון שאתרים ייעודים נמצאו אפקטיביים יותר מאפליקציות ומאתרים רספונסיביים.

 

שיקול נוסף הוא התקציב העומד לרשותכם. עלות פיתוחו של אתר ייעודי לנייד נמוכה מדמי הפיתוח הדרושים לפיתוח אתרים רספונסיביים, שזקוקים לקידוד טכני מתוחכם יותר. מצד שני, כאמור, מדובר באתרים לגלישה סלולרית, בלבד. בשורה התחתונה, לכל לקוח ופרויקט יש דרישות משלו, והצוות שלנו ערוך לספק מענה לכל סוגי האתרים.

השירות שלנו

כבר שנים רבות שצוות הסטודיו המוכשר שלנו עוסק בפיתוח ובעיצוב אתרים מותאמים לסלולר, וזאת בהתבסס על הצרכים הייחודיים של כל לקוח ולקוח.

 

האתרים הרספונסיביים שלנו קלים, מהירים וממוקדים במיוחד למטרה אותה הלקוח רוצה להשיג, בין אם מדובר במכירה של מוצר, ביצירת לידים, בעידוד להורדה של קופונים או לשלל מטרות אחרות ומגוונות.

× How can I help you?