רימרקטינג - שיווק מחדש

96% מהכניסות הראשונות של גולשים לאתרי אינטרנט אינן מסתיימות בהמרה, וזאת בשל ריבוי אפשרויות הבחירה שזמין כיום בשוק לכל מוצר או שירות. במצב כזה מטרתו של המפרסם היא לשמור על קשר עם הגולש לאחר שעזב את האתר בפעם הראשונה, ולנסות למשוך אותו לשוב.

רימרקטינג ("שיווק מחדש" בעברית) הוא אחד מהכלים המהפכניים שגוגל השיקה ב-5 השנים האחרונות, ותפקידו להתמודד בצורה אפקטיבית בדיוק עם אתגר הזה. השימוש ברימרקטינג הוא חלק משמעותי מהקידום הממומן בגוגל, והוא מאפשר לעקוב אחר לקוחות שביקרו באתר שלכם ולהציג בפניהם מודעות ממוקדות במיקומים מרובים ברחבי הרשת. לא משנה לאיזה אתר הגולש יבחר לעבור, המודעות שלכם ילוו אותו.

הרימרקטינג מייצר תחושה שהמותג שלך נמצא בכל מקום, ובכך מחזק את התפישה בקרב הלקוח שמדובר במותג רציני ואמין, שמשקיע רבות בפרסום. לכן קמפיינים של רימרקטינג הפכו בשנים האחרונות בגדר החובה לכל מי שעושה שימוש במערכת הפרסום הממומן של גוגל.

רימרקטינג או שיווק מחדש

השירותים שלנו

אנחנו מפעילים קמפיינים של רימרקטינג כבר מ-2010, ומשתמשים בהם באפקטיביות להגדלת התנועה וההמרות באתרי לקוחותינו! ב-2014 הושק כלי דומה במערכת הפרסום הממומן של פייסבוק, והמומחים שלנו נעזרים בו להשלמת מערך השיווק גם ברשת החברתית.

רימרקטינג הוא אחד מהכלים המהפכניים שגוגל השיקה ב-5 השנים האחרונות.

מאמרים בנושא פרסום בגוגל

Call Now Button
נגישות