פרסום בסלולר

81% מחפשים מידע בנייד לפני רכישה

78% מהחיפושים בסלולר אחרי עסק מקומי – מסתיימים במכירה

45% מהגולשים ביצעו רכישה לאחר שראו פרסומת בסלולר

 

העסק שלך יכול להרשות לעצמו לפספס הזדמנות כזו?

 

פרסום בסלולר כבר הוכתר מספר פעמים בשנים האחרונות כ"מנוע הצמיחה הגדול הבא". כיום, הפרסום הסלולרי הוא כבר עובדה קיימת בשטח שאי אפשר להתעלם ממנה:

טכנולוגיית מכשירי קצה – הטלפונים החכמים כיום מתוחכמים מתמיד, והם רק מוסיפים להתפתח ומאפשרים גלישה ברשת במהירות ובזמינות מוחלטת. יותר ויותר אנשים נוטים להשתמש בהם כמחשב אישי לכל דבר, הצמוד אליהם כמעט בכל שעות היממה.

אחוזי חדירה בנסיקה – מידת ההטמעה של מכשירים חכמים בישראל הפתיעה גם את האנליסטים. אחוז השימוש במכשירים אלו בארץ הוא מן הגבוהים בעולם המערבי. למעשה, תעבורת הרשת במכשירים חכמים כבר עולה על זו של המחשבים השולחניים.

פרסום יותר אפקטיבי – התפתחות הטכנולוגיה וחדירת הסמארטפון פתחו אפיקי פרסום סלולריים אפקטיביים ביותר, ובראשם הפרסום מבוסס החיפוש והתוכן. כיום ניתן לפלח מודעות פרסום מבוססות מיקום ופרמטרים אחרים המגבירים את יעילות הפרסום.

פרסום בסלולר

בואו והתחברו לקהל הולך ומתעצם של לקוחות פוטנציאליים המחפשים את המוצר שלכם, עם מודעות Mobile ממוקדות, בזמן הנכון ובמיקום הנכון. אנו ב-WEBSEM חיים ונושמים את עולם השיווק במנועי חיפוש, ומתמחים בפרסום אפקטיבי ברשת בכלל ובסלולר בפרט.

× How can I help you?