פרסום ברשת המדיה

פרסום ברשת המדיה של גוגל מאפשר לפרסם – מודעות טקסט, תמונה או וידאו – בפני קהל ממוקד שייחשף למודעות באתרים רלוונטיים בזמן גלישה במחשב או בסלולר.

הגעה ליותר מ-90% ממשתמשי האינטרנט בישראל

רשת המדיה של גוגל כוללת מליוני אתרים מהארץ ומהעולם – החל מאתרי נישה דוגמת "דרך האוכל" ועד אתרים גדולים דוגמת YNET, MAKO ו-Gmail. הפרסום ברשת המדיה מגיע אל למעלה מ-90% ממשתמשי האינטרנט בארץ.

 

רשת המדיה של גוגל מסייעת למפרסם להגיע אל המשתמשים הנכונים, על ידי התאמה אוטומטית בין המודעות ובין התוכן הרלוונטי המוצג באתרי הנישה. הצגת מודעות ממומנות ברשת המדיה מאפשרת גישה לקהל ממוקד יותר, וכן הגעה אל הלקוחות הפוטנציאליים בשלבים השונים של תהליך הרכישה.

יכולות פרסום בפורטלים הגדולים ביותר
ובאתרי נישה המתאימים לקהל היעד שלכם

הגולש הממוצע מבלה כ-95% מזמן הגלישה ברשת התוכן ולא בחיפוש. לפיכך פרסום ברשת המדיה של גוגל מאפשר לנצל את הזמן המקוון באופן מלא, וכך להגדיל את הסיכויים להפוך יותר ויותר גולשים ללקוחות.

 

בנוסף ניתן לפרסם מודעות ברשת המדיה של גוגל בפורמטים שונים – טקסט, תמונה וגם וידאו. באמצעות שימוש בגרפיקה מתקדמת יותר, ניתן להסב את תשומת לבו של הגולש אל המודעה בקלות, להגדיל חשיפה ומיתוג ולספק קשת רחבה של תוצאות לעסק.

בין האתרים הגדולים שניתן לפרסם בהם

"רשת המדיה מאפשרת לחשוף את המודעות של הלקוחות שלנו לקהלים גדולים ורלוונטים באתרים מובילים ובמחירים נמוכים זאת תוך שימוש בצורות מיקוד שונות ופורמטים מגוונים של מודעות."

יהודה לוי

מומחה לפרסום ברשת המדיה

× How can I help you?