בניית אתרים רספונסיביים

אתרים רספונסיביים

כדאי לדעת

הצמיחה האדירה בשימוש במכשירים ניידים בשנים האחרונות הביאה למצב בו עסקים קטנים כגדולים חייבים לספק פתרון אפקטיבי וחוויית שימוש טובה לכל אותם הגולשים שמגיעים לאתר ממכשירים ניידים.

מהו אתר סלולרי?

אתר סלולרי הוא אתר שדומה לאתר רגיל, וניתן לגשת אליו בעזרת הדפדפנים הסלולריים הזמינים כיום. אתרים ניידים ייעודיים מתאימים במיוחד למשתמשים שגולשים "על הדרך".

במצב אידאלי, הם מכילים רק את המידע המינימלי הנחוץ למשתמש כדי להגיע להחלטה, ממוקדים במיוחד ואינם כוללים דפים ותוכן מיותר, שעלול להסיח את תשומת לבו של הגולש, או לעכב אותו מביצוע הפעולה הדרושה.

אתר סלולרי או רספונסיבי?

אתר סלולרי נבנה במיוחד לשימוש במכשירים ניידים, בעוד שאתר רספונסיבי הוא אתר המתוכנן להתאים את עצמו למכשיר בו הוא מוצג. כיוון שאתר סלולרי מותאם במיוחד למטרתו, הוא מהיר וקל יותר משמעותית מאתר רספונסיבי.

אם מטרת האתר שלכם היא לספק למשתמשים חוויה ניידת המעודדת ביצוע החלטות מהירות, קנייה ומכירה, ייתכן שתעדיפו אתר סלולרי, כיוון שאתרים ייעודים נמצאו אפקטיביים יותר מאפליקציות ומאתרים רספונסיביים.

שיקול נוסף הוא התקציב העומד לרשותכם. עלות פיתוחו של אתר ייעודי לנייד נמוכה מדמי הפיתוח הדרושים לפיתוח אתרים רספונסיביים, שזקוקים לקידוד טכני מתוחכם יותר. מצד שני, כאמור, מדובר באתרים לגלישה סלולרית, בלבד. בשורה התחתונה, לכל לקוח ופרויקט יש דרישות משלו, והצוות שלנו ערוך לספק מענה לכל סוגי האתרים.

השירות שלנו

כבר שנים רבות שצוות הסטודיו המוכשר שלנו עוסק בפיתוח ובעיצוב אתרים מותאמים לסלולר, וזאת בהתבסס על הצרכים הייחודיים של כל לקוח ולקוח.

האתרים הרספונסיביים שלנו קלים, מהירים וממוקדים במיוחד למטרה אותה הלקוח רוצה להשיג, בין אם מדובר במכירה של מוצר, ביצירת לידים, בעידוד להורדה של קופונים או לשלל מטרות אחרות ומגוונות.

חשוב שתבינו מהו עיצוב רספונסיבי ומדוע אתרים כיום חייבים להיות רספונסיביים.

אם עד היום גוגל דירגה אתרים קודם לפי גרסת הדסקטופ, הרי שכיום ההעדפה ניתנת לגרסת המובייל. חוויית השימוש באתר המובייל חייבת להיות זהה לזו הקיימת בדסקטופ, אחרת גוגל עלול לדרג את האתר במיקומים נמוכים יותר.

מאמרים בנושא בניית אתרים רספונסיביים

Call Now Button
נגישות