קידום אתרים

קידום במנועי חיפוש

קידום אתרים בגוגל – SEO

בגוגל מתבצעים מיליארדי חיפושים בכל יום.
קידום אתרים אורגני מביא לאתר שלך בדיוק את מי שמחפש אותך.
הלקוחות שלנו בולטים מעל המתחרים שלהם בזכות צוותים מקצועיים של כותבי תכנים, מתכנתים, מנהלי קישורים ותשתית מקיפה של מאות אתרים מקודמים.
אז איפה העסק שלך בתוצאות של גוגל?

מה זה קידום אתרים אורגני באינטרנט?

קידום אתרים (או SEO באנגלית שמשמעו Search Engine Optimization) הוא שיטה להגדלת הכניסות וההכנסות באתר, מהתוצאות האורגניות של מנועי חיפוש דוגמת גוגל, בינג, יאהו ועוד.

"קידום אורגני", או בשמו הפופולרי "קידום אתרים", הוא תהליך שמטרתו לשפר את מיקום אתרכם בתוצאות הרגילות (הלא ממומנות) של מנועי החיפוש המובילים. זהו בעצם פרסום אתרים בגוגל בצורה שמבליטה אותם ואת העסק העומד מאחוריהם.

בקידום אורגני אתרכם מופיע בתוצאות הרגילות (אורגניות) של גוגל, וגוגל אינה גובה תשלום עבור ההופעה בתוצאות אלו; זאת בניגוד לקישורים הממומנים, או "פרסום בגוגל", עליהם גובה גוגל "תשלום פר לחיצה".

כיצד גוגל מחליט מי בעמוד הראשון?

האלגוריתם שקובע את מיקום התוצאות בגוגל הוא סודי ושמור, אך מניסיונות ומחקרים עולה כי מדובר במאות פרמטרים הכוללים תוכן איכותי ומתעדכן, בניית קישורים ואזכורי-מותג, הקפדה על קוד תקין וזמני טעינה מהירים, התאמה לניידים ועוד.

 גוגל מבצע מאות בדיקות על כל אתר ועמוד שהוא מאנדקס, וכך מחליט באיזה מיקום יופיע האתר / העמוד במנוע החיפוש. בכל פעם שאנו מקלידים שאילתה בגוגל, הוא ניגש לאינדקס, מארגן את העמודים הכי רלוונטיים לחיפוש שבוצע (בהתאם לפרמטרים באלגוריתם) ומציג אותם בסדר חשיבות יורד.

אופטימיזציה לאתרים

איך עושים קידום אתרים אורגני יעיל בגוגל?

הכרת העסק

הבנת צורכי העסק העומד מאחורי האתר, כדי למקד את הביטויים האפקטיביים ביותר.

אופטימיזציה שוטפת

שיפור קוד, זמני טעינה והתאמה לסלולר , לצד טיפול בעמודי שגיאה, ביצוע הפניות ועוד.

השקעה בתוכן

כי התוכן הנכון מגדיל את כמות הגולשים באתר, וכן את נראות האתר בתוצאות החיפוש.

בניית המותג

בניית קישורים ואזכורי-מותג בצורה נבונה ומושכלת, כדי לחזק את המותג גם מחוץ לאתר העסק.

שקיפות מלאה

שמירה על קשר רציף בין העסק לאיש ה-SEO, שליחת דוחות חודשיים מפורטים ועוד.

אתיקה מקצועית

כי היום לא מספיק רק לקדם אתר; צריך גם לדעת איך להימנע מעונשים בגוגל.

קידום אתרים מקצועי משמעו הפעלת כל האמצעים לשיפור הטראפיק המגיע מתוצאות החיפוש של גוגל ושל מנועי החיפוש המובילים; זאת על-ידי מתודולוגיית עבודה שפיתחנו במהלך השנים לצד טכניקות קידום ייחודיות לנו. קידום אתרים אורגני הוא תחום מורכב, שדורש ניסיון מוכח בתחום ועבודה לפי כללי האתיקה הנוקשים של גוגל.

אני רוצה לקדם את האתר שלי – אל מי כדאי לפנות?
קידום אתרים אורגני הוא שילוב של ידע טכני לצד הבנה שיווקית ויצירתיות. אם אתם רוצים לקדם אתר בבעלותכם, פנו לגורם מקצועי בעל ניסיון אמיתי מהשטח (רצוי לפחות כמה שנים).

כמה זמן נמשך קידום של אתר? מתי רואים תוצאות?
אם מדובר באתר חדש שמעולם לא עבר תהליך של SEO, יידרשו לפחות 6 חודשים עד שניתן יהיה להתחיל לראות תוצאות כלשהן. לעומת זאת, אם מדובר באתר ותיק (ואולי אפילו אתר שכבר קודם בעבר) – יש מצב שיידרש פחות זמן. חשוב לזכור שכמו בכל שיטת שיווק אחרת, גם בקידום אורגני לא ניתן להבטיח תוצאות.

כמה עולה לקדם אתר במנועי חיפוש כמו גוגל או בינג?
כל תהליך SEO משלב בתוכו מספר רבדים, ומתוך כך נגזר מספר השעות שיש להשקיע בקידום האתר. כל אתר מתנהג ומגיב בצורה אחרת לקידום אורגני, ולפיכך התמחור יכול להשתנות בהתאם. בדרך כלל קידום אתרים מקצועי עולה כמה אלפי שקלים בחודש.

אתם מוזמנים לפנות אלינו בכל עת ונשמח להעמיד לרשותכם איש מקצוע שיענה על כל שאלה; לא רק בקידום אורגני אלא גם בשיווק דיגיטלי.
קידום אורגני חובבני עלול לגרום נזק בלתי הפיך ולחשיפה נמוכה של אתרך. רוצה לקחת את הסיכון?
מאמרים בנושא קידום אתרים ניתן למצוא בבלוג שלנו

מאמרים בנושא קידום אתרים

Call Now Button
נגישות